TV-Sändningar |
Undvik trängsel - boka bord! |
Telefon 040-78990 efter kl. 13 (17). |
Se vår Meny. Beställ i samband med bordsbokningen. |
Fråga gärna efter andra matcher och evenemang. |
Måndag 25/3 |
|
|
|
19:00 |
Sverige – Albanien |
Fotboll |
Träningslandskamp |
Öppet 17 – 23 |
|
|
|
|
|
|
Tisdag 26/3 |
|
|
|
19:00 |
Norge – Slovakien |
Fotboll |
Träningslandskamp |
19:00 |
Ungern – Kosovo |
Fotboll |
Träningslandskamp |
20:45 |
Tyskland – Nederländerna |
Fotboll |
Träningslandskamp |
20:45 |
England – Belgien |
Fotboll |
Träningslandskamp |
20:45 |
Skottland – Nordirland |
Fotboll |
Träningslandskamp |
21:00 |
Frankrike – Chile |
Fotboll |
Träningslandskamp |
Öppet 17 – 23 |
|
|
|
|
|
|
Onsdag 27/3 |
|
|
|
|
|
|
|
Öppet 17 – 23 |
|
|
|
|
|
|
Torsdag 28/3 |
|
|
|
19:00 |
V75 Direkt |
Trav |
V75 |
20:00 |
Premier League Darts |
Dart |
Premier League Dart |
Skärtorsdag – Öppet 17 – 23 |
|
|
|
|
|
|
Fredag 29/3 |
|
|
|
18:30 |
Blackburn – Ipswich |
Fotboll |
Championship |
19:00 |
Silkeborg – Fredericia |
Fotboll |
Danska Cupen |
20:35 |
Deagons – Zebre |
Rugby |
United Rugby Championship |
20:45 |
Newcastle Falcons – Leicester Tigers |
Rugby |
Premiership Rugby |
20:45 |
Northampton Saints – Saracens |
Rugby |
Premiership Rugby |
21:00 |
Watford – Leeds |
Fotboll |
Championship |
Långfredag – Öppet 17 – 00 |
|
|
|
|
|
|
Lördag 30/3 |
|
|
|
13:30 |
Newcastle – West Ham |
Fotboll |
Premier League |
15:00 |
Norrköping – Malmö FF |
Fotboll |
Allsvenskan |
15:00 |
Örgryte – Utsikten |
Fotboll |
Superettan |
16:00 |
Chelsea – Burnley |
Fotboll |
Premier League |
16:00 |
Tottenham – Luton |
Fotboll |
Premier League |
16:00 |
Harlequins – Bath Rugby |
Rugby |
Premiership |
16:00 |
Ospreys – Lions |
Rugby |
United Rugby Championship |
18:30 |
Aston Villa – Wolverhampton |
Fotboll |
Premier League |
18:30 |
München – Dortmund |
Fotboll |
Bundesliga |
21:00 |
Brentford – Manchester U |
Fotboll |
Premier League |
Påskafton – Öppet 13 – 00 |
|
|
|
|
|
|
Söndag 31/3 |
|
|
|
13:00 |
Livingston – Celtic |
Fotboll |
Skotska Ligan |
13:30 |
St Pauli – Paderborn |
Fotboll |
Bundesliga 2 |
14:00 |
Hammarby – Kalmar |
Fotboll |
Allsvenskan |
14:00 |
GAIS – Brommapojkarna |
Fotboll |
Allsvenskan |
15:00 |
Liverpool – Brighton |
Fotboll |
Premier League |
16:00 |
Irland – Italien |
Rugby |
Womens 6-Nations |
16:30 |
Häcken – Mjällby |
Fotboll |
Allsvenskan |
17:30 |
Manchester C – Arsenal |
Fotboll |
Premier League |
Påskdagen – Öppet 13 – 21 |
|
|
|
|
|
|
Måndag1/4 |
|
|
|
16:30 |
AIK – Västerås |
Fotboll |
Allsvenskan |
16:30 |
Elfsborg – Värnamo |
Fotboll |
Allsvenskan |
18:00 |
Silkeborg – Aarhus |
Fotboll |
Danska Ligan |
21:00 |
Leeds – Hull |
Fotboll |
Championship |
Annandag påsk – Öppet 16 – 23 |
|
|
|
|
|
|